Máte na nás dotaz? Domluvíme se na: +420 737 802 717

Blog

Červený koberec

Rozvoz zásilek nabral v poslední době vysoké obrátky. Řidiči přepravců jezdí stovky kilometrů denně a někteří nechávají přes noc svojí dodávku na smluvních odstavných místech. Jenže v areálu jedné z firem která umožnila parkování takové dodávky se po čase na zámkové dlažbě objevily mastné skvrny a rázem byl oheň na střeše. Vedení firmy chtělo po řidiči nápravu tzn. vyčištění míst od skvrn.

Řidič se tedy obrátil na nás. Vyčistit pár skvrn od oleje či nafty na zámkové dlažbě se může zdát jako banální úkol - potíž spočívá v tom, že jakmile skvrny vyčistíte, jsou rázem místa od skvrn čištší než okolní dlažba a optický efekt je skoro stejný jen inverzní.

Řečením tedy bylo nabídnout majiteli vyčištění celého prostoru zámkové dlažby. Řidič by uhradil část za vyčištění skvrn a majitel dlažby za zbylou plochu. Majiteli se to zdálo jako příliš velká plocha. Tak jsme navrhli, že v místě skvrn vyčistíme alepoň pruh 3x10m, který bude ve finále vypadat jako příchozí "červený koberec" pro návštěvy. Tato idea se mu líbila a tak se nakonec i stalo.