Máte na nás dotaz? Domluvíme se na: +420 737 802 717

Blog

Když se situace zhoršuje

....vzhledem k velmi dobrým zkušenostem s Vaší firmou, při zajišťování čištění komunikací v katastrálním území statutárního města Teplice, se na Vás obracíme s žádostí o možné předložení nabídky na čištění - dezinfekci vybraných přístřešků MHD Teplice" takto začínal jeden z mailů v řijnu 2020. Pandemická situace se v celé zemi zhoršovala a taková poptávka od města resp. důvěra zavazuje.

Technikou u pro venkovní postřiky disponujeme, takže zastávky (skleněné výplně a sloupky přístřešků MHD), sloupky s jízdními řády, lavičky, odpadkové koše a jiné prvky městského mobiliáře umíme kromě čištění případně lakování i ošetřit anti-covid desinfekcí

V rámci aktuálního zimního (mrazivého) počasí bylo nasnadě použít tlakový postřikovač. Tlakový postřikovač je v nízkých teplotách účinnější než metoda fogování (mlžení).

Tlakový postřikovač Airless výrazně zrychlil dobu aplikace – zastávky se nemusí uzavírat, ohraničovat páskou, občany stačí jen požádat o chvilkové odstoupení mimo zastávku a za 1-2 minuty je dezinfekce hotová a zastávku je možné okamžitě používat.

Otázka byla jen jaký použít dezinfekční prostředek? Nakonec jsme po odborné konzultaci použili dezinfekci na bázi polymeru PolyHMG, která je bezchlorová a neobsahuje alkohol. Nezanechává krystalky na předmětech. Je to široce spektrální antibakteriální činidlo, které  ničí plísně, viry, bakterie a houby a zároveň je šetrné k životnímu prostředí. Dle údaje výrobce snižuje nemocnosti v období chřipek až o 80% a aplikace na takto ošetřeném povrchu vydrží až 21 dnů

Město na základě, rychlosti, efektivity a příznivé ceny objednalo zopakování akce po 20ti dnech