+420 723 153 732

čistění dlažby, fasády, střechy, různé zpevněné venkovní plochy

Naše práce s vysokotlakou vapkou

Umíme odvést kvalitní práci. Uvědomujeme si, že naši klienti žádají čistotu a maximální kvalitu odvedené práce. Dokud není povrch opravdu čistý, není práce hotová.
Věnujeme se všem vnějším prostorům (dlažby, fasády, střechy, různé zpevněné venkovní plochy, dřevěné konstrukce a plochy, železné konstrukce atp.), ale také řešíme vnitřní prostory (garáže, haly atp.).

Vapky jsou na trhu běžně dostupné, ty základní nejsou nikterak drahé. Ale v žádném případě neodvedou tak kvalitní práci, jako ty naše. Používáme to nejvýkonější v oboru. Tam, kde levné vapky končí, na tomto tlaku my začínáme. Vyčistíme většinu povrchů. Záměrně nepíšeme všechny. Nechceme slibovat nemožné, ale uděláme maximum, abychom dosáhli kvalitního výsledku.

Našimi klienty jsou majitelé rodinných domů a zahrad, města a obce, ale i průmyslové podniky, skladové a provozní haly, či čerpací stanice. Nebojte se nás oslovit s vaší poptávkou.

Většinu nečistot odstraníme bez pomocí chemie. Pokud je však znečistění velmi výrazné a klient souhlasí s použitím čistící chemie, zrealizujeme čistění i chemickou cestou vč. následného ošetření očistěných povrchů. Vše je součástí kalkulace, kterou si vždy s klientem předem odsouhlasíme.

 

Chci poptat čištění
© 2019 vapkujeme.cz
Tvorba webových stránek