+420 723 153 732

Čištění fasád a dlažeb

Vysokotlaké čištění pomocí vapky

Máme rádi čistotu bez zbytečné chemie!

Tlakové mytí pomáhá obnovit krásu vnějších prostor vašeho domova. Možná si ani neuvědomujete, jaké množství nečistot, prachu a suti se dokáže usadit na vaší terase, fasádě, dlažbě, kolem domu, či plotu. Za použití našeho profesionálního vybavení a zkušeností budou váš dům i okolí opět vypadat jako nové. Extra výkonná  vapka pomáhá snižovat opotřebení vašeho majetku, a také obnovit a udržovat jeho krásný vzhled.

Co vše dokážeme vyčistit?

  • fasády a střechy
  • chodníky, dlažby a spáry
  • ploty a zdi
  • terasy a venkovní posezení – včetně dřevěných konstrukcí
  • ostatní venkovní plochy a stavby

Proč přenechat vysokotlaké čištění profesionálům?

Tlakové mytí umí mnohem více než jen udržet vaše exteriéry reprezentativně čisté. Odstraněním plevele, plísní, olejů a mastných skvrn, žvýkaček, mechů a dalších potenciálně škodlivých vrstev pomocí vapky se prodlouží životnost vašeho majetku.

Možná vás napadlo vypůjčit si tlakový stroj a pustit se do čistění sami. Ovšem správné použití takové vapky s dosažením dokonalého výsledku je mnohem složitější, než se může zdát. Samočištění je nejen fyzicky a časově, ale neznalostí správného postupu by mohlo dojít i k poškození vašeho majetku. Proto důvěřujte profesionálům a ušetřete si čas, nervy a někdy i finance.

   Zaujaly Vás naše služby? Potřebujete více informací? Zavolejte na 723 153 732!   

Chci poptat čištění
© 2019 vapkujeme.cz
Tvorba webových stránek