Máte na nás dotaz? Domluvíme se na: +420 737 802 717

čištění fasád

Vaše fasáda je vaší vizitkou

Lidé vnímají u fasády hlavně estetický dojem – jakou má barvu a zdali je hezká, čistá – hlavním důvodem pro její vyčištění je ovšem vaše zdraví!

Fasáda zachytává spory plísní z venkovního ovzduší, které se následně dostávají do vnitřních obytných částí domů i při větrání.

Mykologické rozbory omítky obvykle prokazují přítomnost plísní, bakterií a kvasinek ve vysokých koncentracích.

Inhalace spór, které se v blízkosti takto napadených fasád šíří do ovzduší, může způsobovat alergická onemocnění především u senzitivních jedinců.

Provádíme čištění povrchů rodinných domů, panelových domů či jiných staveb dle požadavku zákazníka.

Z fasády šetrně odstraníme vše, co na ni nepatří.

Nečistoty na fasádách bohužel nelze umýt pouze vodou, a na zateplené fasády není možné použít ani vysoký tlak – využíváme speciální čisticí prostředky, které jsou určeny pro všechny typy fasád.

Používáme přípravky s fungicidními přísadami, které dokážou plísně a škodlivé mikroorganismy likvidovat. Obvykle se nechají působit cca půl hodiny a poté je z fasády opláchneme nízkým tlakem vody s využitím saponátu, který odstraní zbývající špínu. Následně se použije celkový oplach vodou. Tímto postupem dokážeme uvést povrch fasády do původního stavu.

Fasádu na závěr ošetříme speciálním ochranným nástřikem tzv hydrofobní impregnace pro dlouhodobý efekt s možností aplikace protiplísňového prostředku.

Vyčištění vám prodlouží životnost povrchu fasády a zlepší zdravotní podmínky v jejím bezprostředním okolí.

Pošlete nám fotografie vaší fasády a my vám ZDARMA připravíme NEZÁVAZNOU cenovou kalkulaci. V případě potřeby za vámi dorazíme a ZDARMA na místě posoudíme stav a navrhneme vhodné řešení.

Čistá fasáda je hezká.

Máte na nás dotaz?
Napište nám