Máte na nás dotaz? Domluvíme se na: +420 737 802 717

renovace panelových domů

Rádi bydlíte nebo vlastíte v domě, který vypadá hezky? Vzhledem ke stáří fasád panelových domů často dochází k jejich znečištění prachem, mechy a lišejníky, klasickými černými fleky v místech, kde stéká voda, plísněmi atp. Vad na kráse fasád vašich domů lze vymyslet celou řadu.

Jsme firma, která si s vaší fasádou umí pohrát, vrátit ji původní kvalitu, případě umíme obnovit barvy domu a hlavně ji umíme následně ochránit

Vzhledem k tomu, že většina panelových domů ma fasádu zateplenou, nelze použít zařízení o vysokých barech, ale zcela jiný technologický postup spojený s aplikací chemických látek, avšak které jsou k přírodě šetrné. Na závěr je pak důležité fasádu patřičně ošetřit. Na takto odvedenou práci můžeme dát i dlouholetou záruku (2 - 10 let).

Nestavíme lešení, pracujeme čistě a z plošin, které umožňují rychlejší postup a snižují náklady. Máme za sebou kvalitní reference a doporučení.

Jste družstvo, SVJ, či vlastník panelového domu? Oslovte nás, probereme reálné možnosti a ukážeme vám, že se vám váš dům může opět začít líbit :-) 

Máte na nás dotaz?
Napište nám