Máte na nás dotaz? Domluvíme se na: +420 737 802 717

čištění nebo nástřik střechy

Zašlá střecha? Od nás bude jako nová!

Uvažujete o nové střeše? Máte obavu, že není vhodná doba na tak velký výdaj?

Nechte si jí vyčistit! Za cca 20% ceny nové bude čistá JAKO NOVÁ, výsledek vás mile překvapí! A na dalších 5 let máte vyřešeno.

Čistíme všechny typy střech – eternit, betonové tašky KM beta, Bramac, pálené tašky, plech, i asfaltové šindele.

Pro každý typ krytiny je vhodný jiný postup.

Na křehký eternit je lepší nestoupat a volit čištění s pomocí zvedací plošiny, ale i tehdy, když přístup kolem objektu je pro plošinu nevhodný, je možné eternit čistit z lana s pomocí k tomu účelu speciálně zhotovených pokrývačských pochozích žebříků z dřevěných latí.

Standardní tašky (betonové či pálené) je možné čistit jak z lana, tak z plošiny – není pravda, že plošina je vždy výhodnější, ani že práce z lana bez použití plošiny je vždy levnější.

Vždy záleží na konkrétní situaci – druh krytiny, okolí domu, a úhlu střechy.

 

Umíme realizovat malé i velké zakázky – čistíme střechy běžných rodinných domů, vícepatrových budov i velkých průmyslových objektů. Nezáleží na tom, jestli máte plochu střechy 120 m2 nebo halu o čištěné ploše 3 000 m2.

Používáme mytí tlakovou vodou – tlak se vždy uzpůsobí dle střešní krytiny a míry zašpinění. Asfaltový šindel by vysoký tlak poničil, ale nižší tlak se speciální rozstřikovou tryskou je pro něj šetrný a zároveň účinně odstraní všechny nečistoty a nánosy. Pro takové povrchy máme VAPku s nižším tlakem 30-100 bar. Silně zašpiněné střechy pokryté lišejníky či mechem hravě zvládne standardní VAP stroj, u kterého pracujeme s tlakem 150-500 bar.

Na závěr aplikujeme penetraci a antimikrobiální nástřik.

 

Čištění střech si můžete objednat ihned.

Pošlete nám fotografie střechy, případně jen adresu domu, a odhad velikosti a my vám ZDARMA připravíme NEZÁVAZNOU cenovou kalkulaci. V případě potřeby za vámi dorazíme a ZDARMA posoudíme stav na místě a navrhneme vhodné řešení.

Máte na nás dotaz?
Napište nám